Språk Norsk - NorwegianSpråk English - Engelsk
Nyheter
Gi ditt bidrag
Konserten
Billetter
Overnatting
Artister
Transport
Vil du bidra?
Sponsorene
Mandela Foundation
HIV/AIDS
Om 46664 ARCTIC
46664-KAMPANJEN
CAPE TOWN 2003
Kontakt oss
HANDLING, NÅ!
Bildegalleri
Arctic Days
Ekspertpanel
Presse
Ordførerstafett
Tip a friendTips en venn
Printer friendlySkriv ut





Kontakt oss

KONTAKT OSS

46664 Tromsø AS Organisasjonen

Ved henvendelse til 46664 Tromsø AS ber vi dere ta kontakt med rette vedkommende.
Vi har kontortid fra 08.00 - 16.00 Telefon: 77 65 69 70

Vår postadresse er: 46664 Tromsø AS, Postboks 810, 9258 Tromsø.


Daglig leder
Magne Amundsen
magne@46664arctic.no
tlf. 77 65 69 70

Prosjektsekretær/Sponsoransvarlig
Åse B. Krane
ase@46664arctic.no
mobil: 90029434

Logistikkansvarlig
Vibeke Olsen
vibeke@46664arctic.no
mobil: 91361061

Konsertkoordinator
Torgeir Aasmo
torgeir@46664arctic.no
tlf. 77 65 69 70

Kampanje/ Innsamlingsansvarlig
Sissel Finstad
sissel@46664arctic.no
mobil: 91602404

PR /Informasjonsansvarlig
Bjørn Erik Jansen
Bjorn.Erik@46664arctic.no
mobil: 99532149

 

Aktivitetskoordinator Arctic Days

Trine Lise Ekanger

trinelise@46664arctic.no

tlf: 776 56970  mobil: 908 79149

 

Prosjektansvarlig for ungdomskonferansen
Kjersti Engen Marsdal

Kjersti@46664arctic.no
mobil: 41479513

 

SAMARBEIDSPARTNERE

  

 

 

 

 

 

 

 

    

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 



 




 







Bidragsytere: 

Visma Services Norge AS
Rød Tråd
Tank Design
Reibo & Cetera
Invenia AS
CustomPublish

Reiseliv:

Destinasjon Tromsø
TFDS
SAS/Braathens

Relevante linker:

Nelsonmandela.org
46664.com

 



Se all omtale her:


NUFF

46664 Tromsø AS • Postboks 810 • 9258 Tromsø • Telefon 77 65 69 70
Publiseringssystem levert av CustomPublish AS